מלון שלוש הקשתות

מתי בפעם האחרונה יצאתם לחופשה בירושלים המשלבת בתוכה היסטוריה מרתקת? מלון שלוש הקשתות מזמין אתכם לחוויית אירוח יוצאת דופן, בלב מבנה מרהיב ביופיו בן למעלה מ-90 שנה המשמר היטב את תפיסת העולם של ארגון ימקא הבינלאומי: טיפוח הרמוניה ופיתוח הרוח, הנפש והגוף – למען שלום, חיים משותפים וכבוד הדדי בין כל בני האדם.
מלון שלוש הקשתות שוכן במבנה ההיסטורי של בניין ימקא אשר בלב ירושלים. הבניין שנבנה ב-1926 על ידי ארתור לומיס הרמון, אדריכל בניין האמפייר סטייט בניו יורק, ארה"ב, נפתח לקהל הרחב ב-1933 והציג מגוון פלאים ארכיטקטוניים בסגנון ניאו-ביזנטי לצד יצירות אמנות נדירות. בזכות מגדל פעמונים גבוה מפורסם המתנשא מעליו לגובה של 46 מטר, הפך ימקא לאייקון ירושלמי אמיתי. 
כמו בכל רחבי המבנה, גם חזית הבניין משובצת מוטיבים המסמלים את ארגון ימקא ועליה חקוקים באנגלית, בערבית ובעברית שלושה משפטים: "מקום זה – השלום שורר בו. יריבות מדינית ודתית תישכח. אחדות בין עמים תטופח ותפותח". מילים אלו מסמלות יותר מכל את תפקידו ההיסטורי החשוב של הארגון, המשמש כמקום מפגש ובית רוחני בעיר עתיקה זו אשר קדושה לשלוש הדתות. 
בקדמת הבניין יקבלו את פניכם גנים יפים, מדשאות מטופחות, עצים גבוהים ומסלולי אבן המזמינים הליכה ומנוחה באוויר הנעים. בין מגוון השטחים הציבוריים של המלון תוכלו למצוא אולמות עם תקרות גבוהות ומעוטרות, וקירות עליהם מוצגות עבודות מרשימות ועכשוויות של אמנים נבחרים.
במרחק הליכה קצרה ממלון שלוש הקשתות ממתין לכם שער יפו המשמש כשער הכניסה הראשי אל העיר העתיקה, מרכז ממילא, תחנת הרכבת הראשונה בירושלים, שכונת ימין משה ומשכנות שאננים. במרכז העיר תוכלו ליהנות גם ממגוון חנויות, גלריות, בתי קפה ומסעדות, ומשאר מוקדי תיור ובילוי המאפיינים את חיי הלילה של ירושלים. 
כל חופשה שלכם במלון שלוש הקשתות היא תרומה לשלום, לחיים משותפים ולכבוד הדדי בין כל בני האדם.


אנו מחכים לארח אתכם במלון שלוש הקשתות בלב ליבה של ירושלים, המקדם את פניכם בברכה!

 

שירותים ומתקנים במלון

 

 

ימקא הבינלאומית ירושלים

 

 

היסטוריה ואדריכלות

 

 

סיורים

כתובתינו

רחוב דוד המלך 26, ירושלים

הזמינו עכשיו

אורחים יקרים!

מלון שלוש הקשתות פתוח על פי הנחיות משרד הבריאות ומתווה ה"תו הירוק"!

במלון רשאים להתארח אורחים עם תעודת חיסון (תו ירוק, שבוע לאחר החיסון השני) או תעודת מחלים. ילדים מתחת לגיל 16 חייבים בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני מועד ההגעה.

לתשומת לבכם:

  • חובה לעטות מסיכה במרחבים הציבוריים
  • יש לשמור על מרחק
  •  נא להימנע מהתקהלות

אנו מאחלים לכם חופשה נעימה ומהנה!

הנהלת מלון שלוש הקשתות

 

 

 

//