אודות ימקא הבינלאומית ירושלים

מרכז התרבות, הספורט והחינוך ימקא הבינלאומית ירושלים שוכן בלב העיר ושייך לארגון ימקא העולמי (איגוד הצעירים הנוצרים). המרכז פועל מתוך שאיפה לטיפוח האחווה והידידות בין כל הדתות תוך דגש על היהדות, הנצרות והאסלאם, ומציע נווה מדבר אמיתי של רב תרבותיות ומרחב פתוח לחיים משותפים עבור תושבי העיר.

מרכז ימקא הבינלאומית ירושלים מארח אירועי תרבות מגוונים המשמשים כר פורה למפגש תרבותי ובינלאומי מרתק בין דתות, דעות, אנשים ותפיסות. בנוסף, פועל במסגרת מחלקת הילדים והנוער גן דו-לשוני ראשון מסוגו בירושלים שהוכרז בשנת 1933 כמועמד לפרס נובל לשלום, ומתקיימות בו קייטנות ופעילויות מגוונות.
 

לחצו כאן לאתר הרשמי של מרכז ימקא >>

תמונת אווירה דקורטיבית

היסטוריה וערכים

איך משתלבים בארגון אחד ערכים מובילים דוגמת שוויון, שלום וכבוד האדם? זהו סיפורו של ארגון ימקא, שראשיתו אי שם בשלהי המהפכה התעשייתית בלונדון של אמצע המאה ה-19. ממש באותה עת הקים בעיר סר ג'ורג' וויליאמס את הסניף הראשון של ארגון ימקא יחד עם קבוצת כמרים אוונגליסטים, מתוך שאיפה לספק מענה לצרכים הנוגעים בגוף ובנפש בקרב הקהילה המקומית. 

הארגון מושתת על מערכת ערכים אוניברסלית שבבסיסם עומדים ערכי שוויון, כבוד האדם, הכרה בחשיבותה של רב תרבותיות, והשאיפה לקידום שלום בין הלאומים. ימקא מציעה את שירותיה ללא שום הבחנה בין דת, גזע ומין, ושמה לה למטרה לגלם כל אחד מהערכים הללו בכל תחומי פעילותה. 

ארגון ימקא רואה לנגד עיניו את רווחתו ומימושו העצמי של כל אדם באשר הוא, מתוך שאיפה לפתח קהילה שוחרת שלום שבה הייחודיות של כל קבוצה מהווה חלק מכלל החברה. הארגון צמח, התרחב ופתח סניפים רבים במדינות שונות ולראייה – ימקא נחשב כיום לאחד הארגונים הגדולים בעולם עם למעלה מ-3,000 סניפים הפזורים בעשרות מדינות.

הזמינו עכשיו

אורחים יקרים!

מלון שלוש הקשתות פתוח על פי הנחיות משרד הבריאות ומתווה ה"תו הירוק"!

במלון רשאים להתארח אורחים עם תעודת חיסון (תו ירוק, שבוע לאחר החיסון השני) או תעודת מחלים. ילדים מתחת לגיל 16 חייבים בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני מועד ההגעה.

לתשומת לבכם:

  • חובה לעטות מסיכה במרחבים הציבוריים
  • יש לשמור על מרחק
  •  נא להימנע מהתקהלות

אנו מאחלים לכם חופשה נעימה ומהנה!

הנהלת מלון שלוש הקשתות

 

 

 

//