מה מייחד מלונות מומלצים בירושלים משאר המלונות ?

מלונות מומלצים בירושלים

המאמץ שמשקיעה ממשלת ישראל בשנים האחרונות בעידוד התיירות לארץ יחד עם השינויים בהסכמים עם חברות התעופה הביאו לעלייה ניכרת במספרת התיירים הנכנסים לארץ. ירושלים, בהיותה מוקד משיכה לשלושת הדתות מעבר להיותה יעד היסטורי ומעניין לטייל בו, הפכה באופן טבעי ליעד חובה להרבה מאותם תיירים.

בעקבות כך נאלצו להתווסף שורה של מלונות מומלצים בירושלים בכדי לענות על הביקוש ולהציע אופציות אירוח מודרניות בסטדרנטים החדשים של עולם המלונאות.


מה נחשב מלונות מומלצים בירושלים ?


החוויה של ביקור בירושלים יכולה להיות חוויה שונה עבור כל אחד. יש כאלה שמעדיפים במיקום רועש ומרכזי הקרוב למרכזי הבילוי ויש כאלה שדווקא מעדיפים במקום שקט אך מרכזי ממנו יוכלו לטייל בכל אתרי ההיסטוריה של העיר ולחזור לנוח בסוף היום הארוך בשקט בחדרם.

אך ללא ספק, מה שמייחד מלונות מומלצים בירושלים הוא שהם שוכנים במבנים עתיקים ובעל היסטוריה שנהפכו לבתי מלון ואירוח. החוויה של אירוח בבית מלון בעל סגנון אדריכלי ייחודי לעיר מעניק חוויה קסומה וייחודית לאורח. ההרגשה כי גם לאחר הסתובבות באתרי התיירות חוזרים לחדר אשר למעשה נמצא בתוך מבנה ירושלמי מקורי היא מיוחדת ושונה יותר מאשר חזרה לבית מלון בעל מבנה סטנדרטי וחדרי אירוח סטנדרטים.

כיום ניתן למצוא שורה של מלונות מומלצים בירושלים אשר שוכנים בתוך מבנים עתיקים שנעשתה בהם הסבה למלונות אירוח בתנאים מעולים. ישנם מלונות גדולים יותר המעניקים את החוויה הכוללת של אירוח בבית מלון וישנם מלונות בוטיק קטנים המעניקים חוויה יותר אינטימית וייחודית, אך לכולם משותף הרושם והיופי שמשאיר המבנה עצמו על האורח גם לאחר סוף החופשה.

בית המלון ימק"א מצוי בבניין שנבנה בשנת 1933 ומשתלב באופן טבעי ביחד עם הארכיטקטורה של המבנים הסובבים אותו. שטחו של המלון מאפשר אירוח ברמה גבוהה, עם כל הנדרש מבית מלון מודרני כמו ספא וברכת שחייה, אך גם שקט ושלווה בצורת גנים ומדשאות המאפשרים טיולים בין השבילים והתרשמות מן המבנה הייחודי. 


הזמינו עכשיו

אורחים יקרים!

מלון שלוש הקשתות פתוח על פי הנחיות משרד הבריאות ומתווה ה"תו הירוק"!

במלון רשאים להתארח אורחים עם תעודת חיסון (תו ירוק, שבוע לאחר החיסון השני) או תעודת מחלים. ילדים מתחת לגיל 16 חייבים בהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני מועד ההגעה.

לתשומת לבכם:

  • חובה לעטות מסיכה במרחבים הציבוריים
  • יש לשמור על מרחק
  •  נא להימנע מהתקהלות

אנו מאחלים לכם חופשה נעימה ומהנה!

הנהלת מלון שלוש הקשתות

 

 

 

//